مشروح اخبار

خط کشی معابر بخش مرکزی تهران همزمان با شروع سال جدید تحصیلی اجرای بیش از 25 هزار متر طول خط کشی ، 15کانال عبور عابر پیاده و ...خط کشی معابر بخش مرکزی تهران همزمان با شروع سال جدید تحصیلی اجرای بیش از 25 هزار متر طول خط کشی ، 15کانال عبور عابر پیاده و ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11 ، عبدالمطلب توجهی افزود: دراین پروژه، خیابان کارگرجنوبی حدفاصل میدان گمرک تا میدان قزوین، میدان حسن آباد تا میدان حر، خیابان وحدت اسلامی از ابوسعید تا شوش، اسکندری جنوبی، بهداری، رباط کریم، مخصوص، باستان، هلال احمر، مولوی، اردیبهشت، دوازده فروردین، کمالزاده و تعدادی دیگر از معابر سطح منطقه خط کشی شدند.
وی به  خط کشی بلوک های عابر پیاده نیز اشاره کرد و ادامه داد: در این راستا، بیش از 300 موردخط کشی انجام شد و این در حالی است که به تازگی 15 کانال عبور عابرپیاده نیز ایجاد شده است.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 11 تهران با بیان این که طی این مدت، 80 مورد نوشتار و علائم ترافیکی نیز بر روی سطح معابر درج شد، تصریح کرد: همچنین 20 نقطه نیز به عنوان ایستگاه اتوبوس مدرسه مورد خط کشی و رنگ آمیزی قرار گرفت تا از محل مذکور به عنوان ایستگاه این خودروها استفاده شود.


انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج