مشروح اخبار

اولین نظارت دوره ای حراست شهرداری تهران در منطقه 11 انجام شداولین نظارت دوره ای حراست شهرداری تهران در منطقه 11 انجام شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11 ، روز گذشته اولین نظارت دوره ای حراست کل شهرداری تهران از منطقه 11 با بازدید میدانی از ساختمان فرسوده و نا ایمن دراکولا ، مجموعه فرهنگی و مذهبی حضرت ولی عصر(عج) ، میدان راه آهن ، مجتمع بهاران و پروژه تعاونی مسکن خیابان قلمستان انجام شد.
مدیر کل حراست شهرداری تهران در این نشست بر لزوم احصاء لیست املاک منطقه جهت تهیه بانک اطلاعاتی املاک شهرداری تهران ، انجام مطالعات با محوریت فرصت های سرمایه گذاری و ایجاد درآمدهای پایدار برای منطقه ، بازپس گیری اماکن منطقه از سایر سازمان ها با راهکارهای حقوقی و قانونی ، ،تهیه بانک اطلاعاتی پیمانکاران ، برگزاری کلیه معاملات بر اساس تشریفات قانونی ، تسهیل مراجعات مردم به دفاتر خدمات الکترونیک و صدور مجوزها با هدف رضایمندی شهروندان و رسیدگی به وضعیت سرای محلات تأکید کرد و افزود: شهرداری ها پیشانی و ویترین حاکمیت هستند و نقش به سزایی در رضایتمندی و یا نارضایتی شهروندان دارند.
وی همچنین عنوان کرد: متأسفانه برخی افراد سود جو باعث می شوند نگاه مردم به دستگاه خدماتی عوض شود. ما به عنوان حراست سعی کرده ایم نقش صیانت را انجام دهیم و بیشتر بر پیش گیری تأکید داریم.
سمعیعی با بیان این که کارکنان حراست را از خودشان بدانند ادامه داد: حراست به عنوان دستگاه نظارتی کمک حال مجموعه است و با توجه به تأکید شهردار تهران در خصوص مبارزه با فساد هر معاونت نقاط آسیب زا و فساد خیز را شناسایی و راهکارهایی نیز تهیه شده است .
او با اشاره به این که وجود خلاء های قانونی در سیستم اداری نیز باعث بروز فساد می شود ؛ بهترین راه حل سیستماتیک کردن نظام اداری در شهرداری دانست و ابراز امیدواری کرد که با راهکارهایی که اندیشیده شده به زودی تصمیم گیری های مثبتی در این زمینه انجام شود.
نصراله آبادیان شهردار منطقه 11 با بیان ویژگی ها و اقدامات مدیریت شهری در بخش مرکزی پایتخت به تشریح برخی برنامه ها برای ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و خدمات رسانی در حوزه های فنی و عمرانی ، حمل و نقل ، پروژه های مطالعاتی ، خدمات شهری ، اقدامات ویژه و چالش های مدیریت شهری در این منطقه پرداخت.
آبادیان در بیان اقدامات در دست اجرا به پروژه های عقب نشینی خیابان کمالی (دانشگاه دافوس ) ، پیاده راه شهریار ، بازپیرایی بافت تاریخی منطقه در محدوده حصار ناصری ، مطالعات زیر سطحی میدان راه آهن و باززنده سازی سینماهای متروکه سطح منطقه اشاره کرد و در خصوص خدمات حمل و نقلی در سطح منطقه گفت: با توجه به وسعت 6/12 کیلومتر محدوده این منطقه و عبور خطوط 2-3-4-7 از این منطقه 14 ایستگاه مترو داریم که از استادندارهای جهانی بیشتر است.
شهردار منطقه 11 ضمن تشریح اقدامات ویژه در دست انجام و مطالعات پیرایش در محدوده پردیس حکومتی خاطر نشان کرد: این پروژه به طول 1100 متر 150 پلاک را در مد نظر قرار داده است.
طرح هوشمند سازی جمع آوری الکترونیک پسماند خشک از طریق نرم افزار سمپا ، مدل اجرایی منطقه جهت کمک به مساجد ، ویژگی های متمایز منطقه از لحاظ بافت تاریخی و وجود اماکن و ابنیه واجد ارزش میراثی، همچنین مباحث ویژه اجتماعی و ترافیکی و خدماتی  که در این منطقه به لحاظ وجود 23 صنف ایجاد شده است؛ از دیگر مواردی بود که شهردار منطقه 11 به آن ها اشاره کرد.


انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج