مشروح اخبار

تمام مدارس دولتی منطقه 11 می توانند از بودجه عمرانی و تجهیزاتی شهرداری استفاده کنندتمام مدارس دولتی منطقه 11 می توانند از بودجه عمرانی و تجهیزاتی شهرداری استفاده کنند

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، در نشست مشترکی بین اداره آموزش و پرورش و شهرداری منطقه 11 که با حضور محمد حسین لونی رییس آموزش و پرورش، نصراله آبادیان و جمعی از معاونین و مدیران این دو سازمان برگزار شد؛ شیوه های ورود شهرداری برای کمک به مدارس بررسی و تبادل نظر شد.
نصراله آبادیان شهردار منطقه 11 با اشاره به این که درخواست های عمرانی و تجهیزاتی مدارس از سوی اداره آموزش و مشارکت های اجتماعی این منطقه جمع آوری شده است؛ گفت: 150 مدرسه در محدوده این منطقه وجود دارد که 119 مدرسه دولتی هستند و با توجه به رفع مشکلات برخی مدارس در سنوات گذشته، امسال 77 مدرسه نیازهای عمرانی دارند که با برنامه ریزی انجام شده و 13 میلیارد اعتبار که برای این کار در نظر گرفته شده؛ طی فصل تابستان اقدامات عمرانی انجام خواهد شد.
وی ضمن تأکید بر اهمیت کار مشترک در حوزه های بین بخشی، به اثر گذاری آموزش و پرورش در کیفیت زندگی شهروندان اشاره کرد و افزود: علی رغم کاهش بودجه عمومی شهرداری، تلاش کرده ایم برنامه های جامع با اثر گذاری طولانی مدت در مدارس انجام شود.
شهردار منطقه 11 فرسودگی کالبدی و تجهیزاتی مدارس را مهم ترین نیاز آموزش و پرورش عنوان کرد و ادامه داد: امسال در نظر داریم در مورد سرویس مدارس به ویژه مدارس استثنایی کار موثر انجام دهیم و منابع در حوزه خدمات شهری و حمل و نقل و ترافیک را به سمت آموزش و پرورش بیاوریم.
به گفته شهردار منطقه 11 امسال کار مشترکی توسط خدمات شهری و آموزش و پرورش در حوزه های پسماند ، خدمات زیست محیطی و موضوعات ترافیکی انجام خواهد شد.


انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج