مشروح اخبار

نشست هم اندیشی کمپین سد معبر به میزبانی منطقه 11 برگزار شدنشست هم اندیشی کمپین سد معبر به میزبانی منطقه 11 برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11 سلسله نشست های  کمپین سد معبر در راستای تغییر نگاه افکار عمومی به مسئله سد معبر و بساط گستری و اتخاذ استراتژی رسانه ای مناسب برگزار می شود که در این نشست  معاون خدمات شهری و شهرداران نواحی به ارائه  تجربه خود از چالش های موجود در مواجهه با بساط گستران و فقدان سازوکار حقوقی در برخورد با این آسیب  پرداختند.

در  ادامه این نشست هم اندیشی در ارتباط با شیوه های برخورد با دستفروشان،آسیب های ناشی از دستفروشی و اشغال معابر عمومی،مشکلات حقوقی شهرداران نواحی در برخورد با معضل دستفروشی و جمع آوری دستفروشان،نگاه افکار عمومی به مسئله دستفروشی و اشغال معابر عمومی همچون پیاده راه ها بحث و گفتگو شد.

همچنین پیرامون شیوه های مناسب اطلاع رسانی برای تغییر نگاه افکار عمومی به مسئله سد معبر و شیوه برخورد مناسب با بساط گستران و انعکاس آن در سانه ها از سوی حاضرین در جلسه پیشنهاداتی ارائه شد.

گفتنی است با تغییر رویکرد شهرداری نسبت به مسئله بساط گستری و سد معبر در سال گذشته مراکز و اماکنی همچون بازارچه های ویژه برای دستفروشان جهت روش محصولات در نظر گرفته شد که این اماکن  با استقبال بساط گستران روبرو گردید.

 

 
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج