مشروح اخبار

در راستای احیای میدان تاریخی وحدت اسلامی؛ پل عابر پیاده میدان وحدت جمع آوری می شوددر راستای احیای میدان تاریخی وحدت اسلامی؛ پل عابر  پیاده میدان وحدت جمع آوری می شود

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11 کورش خرد معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 11 ضمن اعلام این خبر افزود:با استعلامات صورت گرفته از ادارات مرتبط پل عابر پیاده میدان وحدت ظرف یک ماه آینده جمع آوری می شود.
خرد همچنین افزود:این پل عابر برای استفاده شهروندان و جهت رفاه حال آنها به پایین تر از خیابان وحدت  روبه روی بیمارستان رازی منتقل می شود که همزمان  مکانیزاسیون این پل انجام و  این پل عابر پیاده به چهار یونیت پله برقی مجهز می شود.
خرد همچنین هدف از جمع آوری این پل را احیای بافت تاریخی و قدیمی میدان وحدت یکی از قدیمی ترین میادین تهران عنوان کرد و افزود:با اجرای فاز دوم پیرایش شهری میدان وحدت که ضلع غربی آنرا شامل می شود انتقال و جابه جایی این پل نیز به انجام می رسد.
گفتنی است  پیرایش میدان وحدت اسلامی با هدف احیای میدان تاریخی وحدت که شامل حذف زوائد فیزیکی ،یکسان سازی تابلوهای معرفی اصناف و مرمت جداره های تاریخی این میدان  می شود از اواخر سال 95 آغاز و از  فاز اول  آن در سال 96 رونمایی شد که در سال جاری فاز دوم آن وارد مرحله عملیاتی می شود.


انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج